Tweet |
Halk Eğitim Merkezi Çok Amaçlı Toplantı Salonu’nda düzenlenen törene; Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Türker Yurtsever, Mahir Kuzu, Ali Aktaş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Törende Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke tarafından video sunumu eşliğinde ödülleri takdim edildi.
Ödül alan öğrenciler ise şu isimlerden oluştu; Muğla Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında yapılan Yüzme branşında 200 metre ve 100 metre sırt üstü yüzme dalında Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi Osman Efe Çelik Muğla Birincisi, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün 2021-2022 Sezonu Masa Tenisi Gençler Ferdi İl Birinciliği kapsamında düzenlenen yarışmada Özel Özge Anadolu Lisesi öğrencisi Sarp Savaş İl birincisi, Öğrencilerin bağımlılık konularına duyarlılığını arttırmak amacıyla Yeşilay Derneği tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen “Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek” yarışmasında Özel Özge Ortaokulu öğrencisi Pelin Helvacı “Sahte Kuş” adlı öyküsüyle ortaokul kademesinde il birincisi, Uluslararası Kanguru matematik Yarışmasında Milas Bilim Sanat Merkezi Bireysel Yetenekleri Fark ettirme 1.öğrencisi Nil ÇİVİ 3150 okul ve 82176 katılımcı ile gerçekleşen yarışmada Türkiye dördüncüsü, Türkiye’de milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik rol oynayan birçok kuruluşun paydaşlığıyla düzenlenen Türkiye'nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivali Teknofest 2021 finallerinde 10 takım arasına giren Özel Milas Özge Koleji Anadolu Lisesi Özge Drone Team öğrencileri Muammer Akdeniz, Mehmet Vahit Karakuş, Süleyman Eren Şenozan, Yunus Emre Çopur, Alize Selma Severi, Coğrafya alanında Tübitak araştırma projesi olan "6. Sınıflarda Taleblazer Destekli Uzaktan Eğitimin Öğrencinin Derse Karşı Tutumu" başlıklı projede Özel İstanbul Modern İlimler Ortaokulu öğrencisi Hazan İskender Türkiye 1.si, 46 ilin 144 öğrencinin katılımıyla Afyon Selçuklu İlköğretim Okulunun düzenlemiş olduğu ulusal online robotik kodlama yarışmasında İMİ Koleji İlkokulu öğrencisi Enes Yalçınkaya Türkiye birincisi, Uluslararası Kanguru matematik Yarışmasında Milas Bilim Sanat Merkezi Bireysel Yetenekleri Fark ettirme 1 Programı öğrencisiz Ege Keskin 3150 okul ve 82176 katılımcı ile gerçekleşen yarışmada Türkiye Birincisi.
Ödül töreninde öğrencileri tebrik eden Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke ‘Milas eğitim noktasında güzel başarılara imza atıyor ve atmaya da devam edecektir. Emeği geçen herkesi tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.’ dedi.
Ödül töreni hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.
canlı bahis siteleri casino siteleri
deneme bonusu veren siteler canlı casino https://www.egrpower50summit.com/ slot siteleri http://www.milano2018.com/
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galatasaray | 28 | 24 | 1 | 3 | 58 | 15 | 75 | +43 |
2 | Fenerbahçe | 28 | 23 | 1 | 4 | 72 | 22 | 73 | +50 |
3 | Trabzonspor | 27 | 14 | 9 | 4 | 43 | 33 | 46 | +10 |
4 | Beşiktaş | 28 | 14 | 10 | 4 | 39 | 32 | 46 | +7 |
5 | Kasımpaşa | 28 | 11 | 10 | 7 | 48 | 50 | 40 | -2 |
6 | Başakşehir FK | 28 | 11 | 11 | 6 | 36 | 33 | 39 | +3 |
7 | Çaykur Rizespor | 28 | 11 | 11 | 6 | 31 | 40 | 39 | -9 |
8 | Sivasspor | 28 | 9 | 8 | 11 | 34 | 37 | 38 | -3 |
9 | Antalyaspor | 27 | 8 | 8 | 11 | 32 | 31 | 35 | +1 |
10 | Kayserispor | 28 | 10 | 10 | 8 | 35 | 41 | 35 | -6 |
11 | Samsunspor | 28 | 9 | 13 | 6 | 33 | 37 | 33 | -4 |
12 | Adana Demirspor | 27 | 7 | 9 | 11 | 39 | 36 | 32 | +3 |
13 | Konyaspor | 28 | 7 | 11 | 10 | 28 | 39 | 31 | -11 |
14 | MKE Ankaragücü | 28 | 6 | 10 | 12 | 33 | 36 | 30 | -3 |
15 | Alanyaspor | 27 | 6 | 9 | 12 | 32 | 40 | 30 | -8 |
16 | Fatih Karagümrük | 27 | 7 | 12 | 8 | 32 | 31 | 29 | +1 |
17 | Hatayspor | 28 | 6 | 11 | 11 | 32 | 39 | 29 | -7 |
18 | Gaziantep FK | 27 | 7 | 13 | 7 | 31 | 40 | 28 | -9 |
19 | Pendikspor | 28 | 6 | 14 | 8 | 32 | 57 | 26 | -25 |
20 | İstanbulspor | 28 | 3 | 18 | 7 | 21 | 52 | 13 | -31 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eyüpspor | 25 | 20 | 4 | 1 | 61 | 20 | 61 | +41 |
2 | Göztepe | 25 | 16 | 5 | 4 | 44 | 15 | 52 | +29 |
3 | Kocaelispor | 25 | 13 | 6 | 6 | 38 | 27 | 45 | +11 |
4 | Sakaryaspor | 25 | 12 | 6 | 7 | 39 | 28 | 43 | +11 |
5 | Bodrumspor | 25 | 12 | 7 | 6 | 34 | 18 | 42 | +16 |
6 | Bandırmaspor | 25 | 11 | 7 | 7 | 35 | 21 | 40 | +14 |
7 | Çorum FK | 25 | 11 | 8 | 6 | 39 | 25 | 39 | +14 |
8 | Boluspor | 25 | 11 | 8 | 6 | 23 | 26 | 39 | -3 |
9 | Gençlerbirliği | 25 | 8 | 7 | 10 | 25 | 26 | 34 | -1 |
10 | Erzurumspor FK | 25 | 8 | 7 | 10 | 23 | 21 | 31 | +2 |
11 | Keçiörengücü | 25 | 8 | 10 | 7 | 24 | 31 | 31 | -7 |
12 | Ümraniyespor | 25 | 8 | 11 | 6 | 28 | 36 | 30 | -8 |
13 | Manisa FK | 25 | 6 | 9 | 10 | 27 | 27 | 28 | 0 |
14 | Adanaspor | 25 | 8 | 15 | 2 | 21 | 38 | 26 | -17 |
15 | Şanlıurfaspor | 25 | 5 | 11 | 9 | 17 | 29 | 24 | -12 |
16 | Tuzlaspor | 25 | 6 | 13 | 6 | 24 | 41 | 24 | -17 |
17 | Altay | 25 | 5 | 17 | 3 | 12 | 49 | 15 | -37 |
18 | Giresunspor | 25 | 2 | 19 | 4 | 11 | 47 | 7 | -36 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Esenler Erokspor | 26 | 19 | 4 | 3 | 61 | 23 | 60 | +38 |
2 | Van Spor FK | 27 | 17 | 5 | 5 | 42 | 28 | 56 | +14 |
3 | Bucaspor 1928 | 27 | 15 | 3 | 9 | 37 | 15 | 54 | +22 |
4 | Yeni Mersin İdman Yurdu | 27 | 14 | 4 | 9 | 40 | 20 | 51 | +20 |
5 | 1461 Trabzon FK | 26 | 14 | 6 | 6 | 48 | 26 | 48 | +22 |
6 | Ankaraspor | 27 | 13 | 5 | 9 | 36 | 23 | 48 | +13 |
7 | Diyarbekir Spor | 26 | 11 | 8 | 7 | 29 | 22 | 40 | +7 |
8 | Ankara Demirspor | 26 | 12 | 11 | 3 | 33 | 30 | 39 | +3 |
9 | Karacabey Belediye Spor | 27 | 9 | 9 | 9 | 26 | 24 | 36 | +2 |
10 | Beyoğlu Yeniçarşıspor | 26 | 10 | 12 | 4 | 28 | 28 | 34 | 0 |
11 | Nazilli Belediyespor | 27 | 10 | 11 | 6 | 33 | 41 | 33 | -8 |
12 | Kırklarelispor | 27 | 8 | 11 | 8 | 22 | 33 | 32 | -11 |
13 | Hes İlaç Afyonspor | 26 | 7 | 10 | 9 | 16 | 26 | 30 | -10 |
14 | Altınordu | 26 | 6 | 11 | 9 | 28 | 28 | 27 | 0 |
15 | Serik Belediyespor | 27 | 6 | 12 | 9 | 19 | 29 | 27 | -10 |
16 | Kırşehir Futbol SK | 27 | 5 | 16 | 6 | 26 | 50 | 21 | -24 |
17 | Zonguldak Kömürspor | 26 | 5 | 14 | 7 | 24 | 45 | 19 | -21 |
18 | Adıyaman FK | 27 | 3 | 19 | 5 | 17 | 44 | 14 | -27 |
19 | Bursaspor | 26 | 3 | 16 | 7 | 15 | 45 | 13 | -30 |
Takım | O | G | M | B | A | Y | P | AV | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kepezspor FAŞ | 20 | 15 | 1 | 4 | 41 | 9 | 49 | +32 |
2 | Aliağa Futbol A.Ş. | 21 | 14 | 0 | 7 | 36 | 11 | 49 | +25 |
3 | 52 Orduspor FK | 21 | 11 | 5 | 5 | 28 | 18 | 38 | +10 |
4 | Ayvalıkgücü Belediyespor | 21 | 10 | 5 | 6 | 25 | 16 | 36 | +9 |
5 | K.Çekmece Sinopspor | 21 | 9 | 7 | 5 | 31 | 20 | 32 | +11 |
6 | Edirnespor | 20 | 9 | 7 | 4 | 33 | 20 | 31 | +13 |
7 | İnegöl Kafkas GK | 20 | 8 | 6 | 6 | 22 | 22 | 30 | 0 |
8 | Artvin Hopaspor | 20 | 7 | 6 | 7 | 26 | 18 | 28 | +8 |
9 | Mardin 1969 Spor | 21 | 8 | 9 | 4 | 26 | 23 | 28 | +3 |
10 | Karabük İdmanyurdu Spor | 21 | 8 | 10 | 3 | 19 | 30 | 27 | -11 |
11 | Talasgücü Belediyespor | 21 | 8 | 12 | 1 | 24 | 35 | 25 | -11 |
12 | Kırıkkalegücü FK | 20 | 5 | 11 | 4 | 12 | 25 | 19 | -13 |
13 | Gümüşhanespor | 21 | 2 | 10 | 9 | 13 | 33 | 15 | -20 |
14 | Malatya Arguvanspor | 20 | 2 | 14 | 4 | 9 | 32 | 10 | -23 |
15 | Tarsus İdman Yurdu | 20 | 2 | 15 | 3 | 13 | 46 | 9 | -33 |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
04/03/2024 | Adana Demirspor | vs | Fatih Karagümrük |
04/03/2024 | Alanyaspor | vs | Trabzonspor |
04/03/2024 | Antalyaspor | vs | Gaziantep FK |
08/03/2024 | İstanbulspor | vs | Kasımpaşa |
09/03/2024 | Sivasspor | vs | Alanyaspor |
09/03/2024 | Konyaspor | vs | Adana Demirspor |
09/03/2024 | Başakşehir FK | vs | Antalyaspor |
09/03/2024 | Trabzonspor | vs | Fatih Karagümrük |
10/03/2024 | Kayserispor | vs | Hatayspor |
10/03/2024 | Galatasaray | vs | Çaykur Rizespor |
10/03/2024 | Galatasaray - Çaykur Rizespor | Çaykur Rizespor ligde deplasmandaki son 10 maçında hiç kazanamadı | Galatasaray yenilmez |
10/03/2024 | Galatasaray - Çaykur Rizespor | Galatasaray ligdeki son 16 maçında hiç kaybetmedi | Galatasaray yenilmez |
10/03/2024 | Samsunspor - MKE Ankaragücü | MKE Ankaragücü ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı | Samsunspor yenilmez |
10/03/2024 | Fenerbahçe - Pendikspor | Fenerbahçe ligdeki son 17 maçında hiç kaybetmedi | Fenerbahçe yenilmez |
10/03/2024 | Fenerbahçe - Pendikspor | Pendikspor ligde deplasmandaki son 8 maçında hiç kazanamadı | Fenerbahçe yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
08/03/2024 | Boluspor | vs | Giresunspor |
09/03/2024 | Bandırmaspor | vs | Bodrum FK |
09/03/2024 | Adanaspor | vs | Sakaryaspor |
09/03/2024 | Eyüpspor | vs | Çorum FK |
10/03/2024 | Altay | vs | Gençlerbirliği |
10/03/2024 | Keçiörengücü | vs | Erzurumspor FK |
10/03/2024 | Şanlıurfaspor | vs | Göztepe |
10/03/2024 | Kocaelispor | vs | Tuzlaspor |
11/03/2024 | Manisa FK | vs | Ümraniyespor |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
06/03/2024 | Adıyaman FK | vs | Bursaspor |
06/03/2024 | Diyarbekir Spor | vs | Van Spor FK |
06/03/2024 | Esenler Erokspor | vs | Karacabey Belediye Spor |
06/03/2024 | Hes İlaç Afyonspor | vs | Yeni Mersin İdman Yurdu |
06/03/2024 | Kırklarelispor | vs | Altınordu |
06/03/2024 | Kırşehir Futbol SK | vs | Beyoğlu Yeniçarşıspor |
06/03/2024 | Serik Belediyespor | vs | Ankara Demirspor |
06/03/2024 | Zonguldak Kömürspor | vs | Nazilli Belediyespor |
06/03/2024 | 1461 Trabzon FK | vs | Ankaraspor |
10/03/2024 | Bucaspor 1928 - Adıyaman FK | Bucaspor 1928 ligde evindeki son 12 maçında hiç kaybetmedi | Bucaspor 1928 yenilmez |
10/03/2024 | Bucaspor 1928 - Adıyaman FK | Adıyaman FK ligdeki son 12 maçında hiç kazanamadı | Bucaspor 1928 yenilmez |
10/03/2024 | Ankaraspor - Esenler Erokspor | Ankaraspor ligde evindeki son 14 maçında hiç kaybetmedi | Ankaraspor yenilmez |
10/03/2024 | Bursaspor - Serik Belediyespor | Bursaspor ligdeki son 16 maçında hiç kazanamadı | Serik Belediyespor yenilmez |
10/03/2024 | Yeni Mersin İdman Yurdu - Diyarbekir Spor | Yeni Mersin İdman Yurdu ligde evindeki son 10 maçında hiç kaybetmedi | Yeni Mersin İdman Yurdu yenilmez |
Tarih | Ev Sahibi | Sonuç | Konuk Takım |
---|---|---|---|
09/03/2024 | Aliağa Futbol A.Ş. | vs | Artvin Hopaspor |
09/03/2024 | İnegöl Kafkas GK | vs | Karabük İdmanyurdu Spor |
10/03/2024 | Ayvalıkgücü Belediyespor | vs | Tarsus İdman Yurdu |
10/03/2024 | Edirnespor | vs | Talasgücü Belediyespor |
10/03/2024 | Gümüşhanespor | vs | Malatya Arguvanspor |
10/03/2024 | Kepezspor FAŞ | vs | 52 Orduspor FK |
10/03/2024 | Kırıkkalegücü FK | vs | K.Çekmece Sinopspor |