MENTEŞELİ ESNAFLAR ‘MUHAMMET TOKAT’ DEDİ…

MENTEŞELİ ESNAFLAR ‘MUHAMMET TOKAT’ DEDİ…
Milasta ikamet edip, esnaflık yapan ve ticaretle uğraşan Menteşe’liler birlik ve beraberlik yemeği düzenleyerek bir araya geldiler.15.04.2013 22:10

Kırcağız köyündeki bir restaurantta bir araya gelen yaklaşık 25 kişilik topluluğun düzenlemiş olduğu yemeğe Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ta davet edildi.

Kendisine yapılan daveti kabul ederek yemeğe katılan Belediye başkanına Milasla ilgili görüşlerini aktaran Menteşe’liler, Başkan’ın yaptığı çalışmalar sonrasında şehrin bambaşka bir görünüme kavuştuğunu, yapılanların bundan sonra yapılacak çalışmaların teminatı olduğunu ifade ederek, Belediye Başkanının çalışmalarından duydukları memnuniyetin ifadesi olarak her zaman başkana destek olmaya devam edeceklerini, önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlerdede Belediye Başkanı olarak yine Muhammet Tokat’ı görmek istediklerini belirttiler.

Geceye katılmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye başkanı muhammet Tokat; “Bu günü düzenleyen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Her zaman için böyle nezih bir toplulukla bir arada olmak beni memnun eder. Bu gün de bu memnuniyeti yaşıyorum” diye konuştu.

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir